3326 ONICE VELLUTO CC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3326 |
| Color | GREY AND BEIGE |
| Bundle | 3 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 2 |
| Length | 245cm / 96inch |
| Height | 187cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 504kg |
| Block | 3326 |
| Color | GREY AND BEIGE |
| Bundle | 4 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 245cm / 96inch |
| Height | 187cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2268kg |
| Block | 3326 |
| Color | GREY AND BEIGE |
| Bundle | 5 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 242cm / 95inch |
| Height | 187cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2200kg |